kontakt@dbschool.pl

Ucz się niderlandzkiego szybko i łatwo

Opanuj język niderlandzki dzięki naszemu kompleksowemu kursowi językowemu, prowadzonemu także przez native speakerów. Rozwijaj swoje umiejętności czytania, pisania, mówienia i rozumienia w mgnieniu oka!

Obszerne materiały do nauki

Zapewniamy kompleksowe materiały do nauki, które pomogą Ci szybko i łatwo nauczyć się języka niderlandzkiego. Nasze materiały są opracowywane przez native speakerów, dzięki czemu możesz mieć najlepsze wrażenia z nauki.

Zacznij dzisiaj!

Rozpocznij naukę niderlandzkiego już teraz i osiągnij biegłość w krótkim czasie. Dzięki naszej łatwej do zrozumienia strukturze kursu możesz od razu zacząć — nie jest wymagana żadna wcześniejsza wiedza ani doświadczenie. Wszystko czego potrzebujesz to motywacja!

Wiedza native speakerów

Nasi doświadczeni native speakerzy przeprowadzą Cię przez cały proces nauki języka niderlandzkiego. Dzięki ich poradom ekspertów i wskazówkom będziesz w stanie opanować język w rekordowym czasie.

Elastyczne uczenie się

DB School oferuje elastyczne rozwiązania edukacyjne, które pasują do Twojego stylu życia. Niezależnie od tego, czy jesteś zajętym studentem, czy profesjonalistą, możemy pomóc Ci nauczyć się holenderskiego na własnych warunkach.

Języka niderlandzkiego nauczamy już od wielu lat. Szczególnie jesteśmy w kontakcie z polakami mieszkającymi za granicą naszego kraju. Od samego początku uczymy ch typowych zwrotów w języku niderlandzkim, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Robienie zakupów, wizyty u lekarza czy znalezienie pracy. 

Zobacz cennik kursów – umów się na lekcję próbną. Przekonamy Cię 🙂

Nauka języka niderlandzkiego dla początkujących

staje się łatwa i przyjemna, kiedy możesz jej poświęcić czas wskazany przez Ciebie. Jesteśmy dostępni dla naszych studentów od rana do wieczora. 🙂

Stawiamy na praktykę w nauce języka niderlandzkiego od samego początku

dzięki naszym zajęciom bez problemu opanujesz język niderlandzki, niemiecki lub angielski i przełamiesz barierę językową!

Nauka języka niderlandzkiego

Jesteś zainteresowany nauką języka?

Napisz do nas maila, sms, wiadomość na messenger i zapisz się na lekcję próbną.

Shopping Cart