Nauka języka niderlandzkiego dla początkujących

 Centrum Języka Niderlandzkiego dla początkujących

to szkoła, która w indywidualny sposób traktuje swoich uczniów. Zajęcia w grupach maksymalnie 3-osobowych zwiększa szanse na lepsze wytłumaczenie zagadnień. Nawet ci, którzy mają problemy z przyswajaniem języków obcych bardzo sobie chwalą naszą formę zajęć.

Języka niderlandzkiego nauczamy już od wielu lat. Szczególnie jesteśmy w kontakcie z polakami mieszkającymi za granicą naszego kraju. Od samego początku uczymy ch typowych zwrotów w języku niderlandzkim, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Robienie zakupów, wizyty u lekarza czy znalezienie pracy. 

Kursy językowe dla początkujących

to także wzbogacanie słownictwa. Jak wiadomo każdy język zmienia się, ewoluuje. Ze względu na to, iż pracują z nami native speakerzy, jesteśmy na bieżąco ze zmianami językowymi.

Zobacz cennik kursów – umów się na lekcję próbną. Przekonamy Cię 🙂

Nauka języka niderlandzkiego dla początkujących

staje się łatwa i przyjemna, kiedy możesz jej poświęcić czas wskazany przez Ciebie. Jesteśmy dostępni dla naszych studentów od rana do wieczora. 🙂

Stawiamy na praktykę w nauce języka niderlandzkiego od samego początku

dzięki naszym zajęciom bez problemu opanujesz język niderlandzki, niemiecki lub angielski i przełamiesz barierę językową!

Nauka języka niderlandzkiego

Jesteś zainteresowany nauką języka?

Napisz do nas maila, sms, wiadomość na messenger i zapisz się na lekcję próbną.

Shopping Cart