fbpx

Jak wygląda nauka języka obcego

w Centrum Języka Niderlandzkiego

Kwalifikacje lektorów

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych w kierunku języka niderlandzkiego, angielskiego oraz niemieckiego lektorów – absolwentów lub studentów kierunków językowych. Dzięki zdobytej w trakcie studiów wiedzy nasi lektorzy potrafią „rozłożyć” języki na części i wytłumaczyć każde, nawet pozornie zawiłe zagadnienie. Lekcje zawsze są z wyprzedzeniem starannie przygotowywane – do każdego kursanta podchodzimy w sposób indywidualny.

Nauczanie języków online

Nie musisz wychodzić z domu ani dostosowywać się do sztywnych terminów lekcji. Zajęcia prowadzone są ONLINE, a dni i godziny zostaną dopasowane do Ciebie. Pracujemy w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych. Jesteśmy dostępni również w weekendy.

Zakup podręczników

Nie musisz kupować żadnych książek. Wszystkie materiały otrzymasz od nas.

Umowa

Nie podpisujemy żadnej umowy wiążącej – tylko od Ciebie zależy, ile lekcji zrealizujesz w danym miesiącu.

Lekcja próbna

Nie chcemy sprzedawać „kota w worku”, dlatego najpierw zapraszamy Cię na lekcję próbną (cena podana w zakładce CENNIK). W ten sposób będziesz mógł zobaczyć, czy nasze zajęcia są tym, czego szukasz i oczekujesz. Jeśli spodoba Ci się nasz tok nauczania, polubisz lektora prowadzącego i będziesz zainteresowany dalszą współpracą, będziemy działać w trybie miesięcznym, ponieważ…

Regulamin współpracy

1. Zaplanowane i opłacone lekcje w danym miesiącu muszą zostać zrealizowane. Szkoła nie zwraca środków za opłacone zajęcia. Godziny lekcji są elastyczne, można je zmienić, przesunąć (każdej ze stron może się coś przydarzyć, czasami trzeba coś załatwić itd.), jednak muszą zostać odrobione w innym terminie w tym samym miesiącu.

2. Wyjątkiem od powyższej reguły jest choroba lub sytuacja wyjątkowa, niezaplanowana.

3. Jeżeli planujesz urlop i znasz termin swojej nieobecności, poinformuj o tym nauczyciela z wyprzedzeniem. Ta zasada działa w dwie strony.

4. Jeżeli z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie uczestniczyć w lekcji, prosimy o informacje. W innym przypadku lekcja przepadnie. Szanujmy swój czas – w tym czasie mogą odbyć się zajęcia innej osoby .

5. Nauczyciel czeka na ucznia 15 minut. Jeśli uczeń nie zjawi się w tym czasie na zaplanowanej lekcji, lekcja przepada.

6. Zajęcia opłacane są odgórnie za cały miesiąc przed zrealizowaniem pierwszej lekcji. Szkoła nie zwraca środków za opłacone zajęcia.
Potwierdzenie dokonania transakcji należy wysłać na naszego e-maila. Przelew można wykonać na konto w PLN bądź na konto walutowe w EURO.
Faktury wystawiane są w języku polskim / angielskim / niemieckim.

7. Po rozpoczęciu współpracy otrzymasz e-maila oraz numer telefonu swojego lektora. Wszystkie pytania związane z zajęciami (terminy zajęć, prośba o przesunięcie lekcji, zadania domowe itd.) kieruj do prowadzącego zajęcia.

Podjęcie współpracy wiąże się z całkowitą akceptacją regulaminu.

Jesteś zainteresowany nauką języka?

Napisz do nas maila, sms, wiadomość na messenger i zapisz się na lekcję próbną.

Shopping Cart