dbschoolnl@gmail.com

Nauka języka obcego

Zobacz nas na:

Jak wygląda nauka języka obcego

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych w kierunku języka niderlandzkiego, angielskiego oraz niemieckiego lektorów – absolwentów lub studentów kierunków językowych. Dzięki zdobytej w trakcie studiów wiedzy nasi lektorzy potrafią „rozłożyć” języki na części i wytłumaczyć każde, nawet pozornie zawiłe zagadnienie. Lekcje zawsze są z wyprzedzeniem starannie przygotowywane – do każdego kursanta podchodzimy w sposób indywidualny.

Nauczanie języków online

Nie musisz wychodzić z domu ani dostosowywać się do sztywnych terminów lekcji. Zajęcia prowadzone są ONLINE, a dni i godziny zostaną dopasowane do Ciebie. Pracujemy w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych. Jesteśmy dostępni również w weekendy.

Zakup podręczników

Nie musisz kupować żadnych książek. Wszystkie materiały otrzymasz od nas.

Lekcja próbna

Nie chcemy sprzedawać „kota w worku”, dlatego najpierw zapraszamy Cię na lekcję próbną (cena podana w zakładce CENNIK). W ten sposób będziesz mógł zobaczyć, czy nasze zajęcia są tym, czego szukasz i oczekujesz. Jeśli spodoba Ci się nasz tok nauczania, polubisz lektora prowadzącego i będziesz zainteresowany dalszą współpracą, będziemy działać w trybie miesięcznym.

Regulamin współpracy
1. Uczeń realizuje min. 4h miesięcznie lub więcej – jest to kwestia indywidualna. Przed rozpoczęciem współpracy regularnej uczeń odbywa lekcję próbną (w cenie 1h zajęć regularnych z wybranego języka), która nie jest w żaden sposób zobowiązująca. Kursant, który jest zainteresowany kontynuowaniem współpracy po lekcji próbnej, po konsultacji z lektorem prowadzącym sam tworzy swój miesięczny pakiet 🙂 Czas trwania lekcji dostosowany jest do potrzeb kursanta. Zajęcia mogą trwać: – 60 minut – 90 minut – 120 minut

2. Przed każdą lekcją wysłane zostaną materiały (wliczone w cenę) potrzebne na następne zajęcia.

3. Po zakończonej lekcji nauczyciel rozpisuje zadanie domowe, punkt po punkcie, dzięki czemu dokładnie wiesz, z czego należy przygotować się na następne zajęcia.

4. Łączymy się na Skype, natomiast lekcja prowadzona jest na Dokumencie Google. Każdy kursant posiada oddzielny Dysk z materiałami oraz notatkami.

5. Dane do przelewu znajdują się na fakturze, którą na początku każdego miesiąca otrzymasz drogą e-mailową.

Podjęcie współpracy wiąże się z całkowitą akceptacją regulaminu.

Shopping Cart