kontakt@dbschool.pl

Jak wybrać odpowiedni kurs języka niderlandzkiego czyli…

Od czego zacząć? Najlepiej od początku 😊

Zrobiłeś już pierwszy krok.
Podjąłeś decyzję, aby rozpocząć naukę języka niderlandzkiego.
Nie szukasz wymówek, usprawiedliwień, po prostu dajesz sobie szansę, chcąc jednocześnie zmienić swoje życie na lepsze. Nowa praca, wyższe wynagrodzenie, niezależność, nowe znajomości. Brzmi rewelacyjnie, prawda? A to wszystko możesz osiągnąć dzięki systematycznej nauce, dobrym planie i wsparciu odpowiedniego nauczyciela.

Czas na krok numer dwa.

Zastanów się, jaka forma nauki jest dla ciebie najbardziej komfortowa. To podstawa, ponieważ jeśli w trakcie zajęć będziesz czuł się dobrze, bezpiecznie i miał przestrzeń na popełnianie błędów, nauka stanie się dla ciebie przyjemnością. Preferujesz zajęcia indywidualne, na których lektor skupia się tylko i wyłącznie na tobie, czy lekcje grupowe, pełne interakcji, dyskusji i pracy z innymi uczestnikami spotkania? Nie śpiesz się. Daj sobie czas na przemyślenie, wypisanie „za i przeciw” każdej z opcji i na spokojnie podejmij decyzję.

Jeśli zajęcia grupowe bardziej do ciebie przemawiają, pamiętaj, aby wybrać szkołę, która tworzy grupy po wcześniejszym zweryfikowaniu umiejętności językowych osób zainteresowanych. Nie jest sztuką utworzenie grupy, otrzymanie wynagrodzenia i zrealizowanie kursu „byle jak”. Szkoła, która dba o swoich kursantów i stawia na ich rozwój, w pierwszej kolejności sprawdzi, w którym językowym miejscu jesteś i zaproponuje ci kurs oraz materiały dopasowane do twojego poziomu. Jest to niezwykle ważne, ponieważ w ten sposób początkowy stres zostanie zredukowany, a uczniowie będą mogli pod czujnym okiem doświadczonego nauczyciela wgłębiać się w wybrany język i poznawać jego kolejne struktury.

Krok trzeci?

Poczta pantoflowa. Zapytaj znajomych, czy znają godne polecenia szkoły językowe. Sprawdź opinie, zrób swój własny research i zadzwoń w wybrane miejsce 😊
Jeśli po rozmowie poczujesz, że oferowany przez daną szkołę kurs jest tym, czego szukasz i potrzebujesz, nie zwlekaj, zarezerwuj miejsce i przejdź do działania.

A jak to wygląda u nas?

W DB School Centrum Języka Niderlandzkiego tworzymy kursy „szyte na miarę”. Zapraszamy cię serdecznie na zajęcia z języka niderlandzkiego, angielskiego, niemieckiego oaz polskiego jako obcego. Wszystko dopasujemy pod ciebie. Otrzymasz od nas materiały wliczone w cenę. Będziemy w stałym kontakcie. Lektor prowadzący – człowiek z pasją i oddaniem, pokaże ci, że nauka języka może być fascynującą przygodą. Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe. Nauczamy języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego. Rozkładamy języki na części, tłumaczymy w prosty sposób, bazując na skojarzeniach i zwrotach przydatnych w codziennym życiu za granicą.

W DB School liczy się człowiek. Widzimy więcej, więc dajemy więcej.
Zrobimy wszystko, aby spełnić twoje oczekiwania i zarazić cię pasją do języków obcych.


Jesteś zainteresowany? Zapisz się na lekcję próbną poprzez formularz zgłoszeniowy i przekonaj się, jak wygląda współpraca z naszą szkołą 😊 Czekamy na Ciebie! Dołącz do grona naszych zadowolonych kursantów i rozpocznij naukę języka jeszcze dzisiaj.

Shopping Cart