kontakt@dbschool.pl

Nauka języka niderlandzkiego

Nauka języka niderlandzkiego, kursy języka niderlandzkiego dla polaków mieszkających za granicą, kursy języka niderlandzkiego

do nauki niderlandzkiego

Plakaty

do nauki niderlandzkiego

Wyślij swoje zgłoszenie na kurs językowy

Chcesz być samodzielny za granicą?

Chcesz bez problemu robić zakupy, załatwiać formalności w gminie, banku lub u lekarza?
Chcesz na spokojnie porozmawiać z szefem lub niderlandzkojęzycznymi znajomymi w pracy?
My też tego chcemy! Chcemy, abyś stał się niezależny językowo! 😊
Znajomość niderlandzkiego zmieni Twoje życie na lepsze. Nie wierzysz nam?
Zapisz się na lekcję próbną i pozwól nam się przekonać.
(A przy okazji pobierz nasze darmowego / płatne materiały do nauki i zacznij naukę już dziś!)

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, skontaktuj się z nami czym prędzej.

P.S: Wiesz, że znajomość języka niderlandzkiego przyda się również w Polsce?
Pracownicy biurowi z bardzo dobrą znajomość języka holenderskiego są nieustannie
poszukiwani. Możesz też dołączyć do grona naszych lektorów i dzielić się wiedzą, którą zdobywałeś za granicą. Widzisz? Naprawdę warto! 😊

Nauka języka niderlandzkiego

Nauka nowego języka może być niezwykle satysfakcjonującym doświadczeniem. Język niderlandzki nie jest wyjątkiem – korzyści płynących z jego znajomości jest wiele. Otwórz się na zupełnie nowy świat komunikacji i poszerz swoje prywatne lub zawodowe horyzonty. Poznaj ludzi z Holandii, Belgii, a nawet niektórych części Niemiec.

Niezależnie od tego, w jakich zajęciach chcesz uczestniczyć (lekcje indywidualne / grupowe / spotkania gramatyczne), dostępnych jest wiele zasobów, które pomogą Ci zacząć. Dzięki odpowiednim wskazówkom i ćwiczeniom możesz szybko zyskać pewność co do swoich umiejętności i zacząć swobodnie rozmawiać się w języku obcym.

Niderlandzki należy do grupy języków zachodniogermańskich. Jest blisko spokrewniony z językiem angielskim, fryzyjskim oraz afrikaans. Holendrzy posługują się nim od około 500 r. ne. Holandia przejęła wiele wpływów od swoich sąsiadów, zarówno pod względem geograficznym jak i kulturowym.

Z językiem niderlandzkim spotkasz się nie tylko w Holandii czy trójjęzycznej Belgii. Warto wiedzieć, że jest językiem urzędowym w aż dziesięciu krajach i terytoriach: Surinamie, Indonezji, Arubie, Bonaire, Curaçao, Sabie, Sint Eustatius, Sint Maarten oraz wcześniej wspomnianych Niderlandach i Belgii. Co ciekawe, jego popularność wśród obcokrajowców stale wzrasta; coraz więcej osób uczy się go dodatkowo jako kolejnego języka obcego.

Ucz się niderlandzkiego z DB SCHOOL Centrum języka niderlandzkiego

DB SCHOOL Centrum Języka Niderlandzkiego to szkoła języka niderlandzkiego w Polsce oferująca wysokiej jakości kursy języka niderlandzkiego na wszystkich poziomach. Uczymy języka od kilku lat i pomogliśmy w jego nauce tysiącom uczniów nie tylko z Polski. Nasi nauczyciele to także native speakerzy, a nasze kursy są zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej efektywne, dzięki czemu możesz uczyć się szybko i łatwo.

DB SCHOOL Centrum Języka Niderlandzkiego zapewnia lekcje dla każdego – od początkujących po tych, którzy chcą odświeżyć swoje umiejętności za pomocą zaawansowanych materiałów.

Dodatkowo angażując się na naszym profilu @niderlandzkizprzytupem uczestniczysz, już całkiem za darmo, w serii zabaw i wyzwań z językiem niderlandzkim, a także poznasz mnóstwo ciekawostek związanych z tym krajem.

newsletters

Nauka języka niderlandzkiego, kursy niderlandzkiego online, profesjonalna nauka języka niderlandzkiego

Zapisz się do naszego newslettera z języka niderlandzkiego i zgarniaj darmowe ćwiczenia językowe dwa razy w miesiącu!

Zapisz się do naszego newslettera z języka niemieckiego i zgarniaj darmowe ćwiczenia językowe dwa razy w miesiącu!

Shopping Cart