fbpx

Nauka języka niderlandzkiego

w Centrum Języka Niderlandzkiego

Centrum Języka Niderlandzkiego

to szkoła, która w indywidualny sposób traktuje swoich uczniów. Zajęcia w grupach maksymalnie 3-osobowych zwiększa szanse na lepsze wytłumaczenie zagadnień. Nawet ci, którzy mają problemy z przyswajaniem języków obcych bardzo sobie chwalą naszą formę zajęć.

Holendrzy są stosunkowo otwarci na kontakt z ludźmi, którzy mówią w ich języku, nawet jeśli nigdy wcześniej tego nie robili. Specjaliści z różnych branż są często bardzo poszukiwani.

Języka niderlandzkiego nauczamy już od wielu lat. Szczególnie jesteśmy w kontakcie z polakami mieszkającymi za granicą naszego kraju. Od samego początku uczymy ch typowych zwrotów w języku niderlandzkim, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Robienie zakupów, wizyty u lekarza czy znalezienie pracy. 

Zobacz cennik kursów – umów się na lekcję próbną. Przekonamy Cię 🙂

Nauka języka niderlandzkiego 

to także wzbogacanie słownictwa. Jak wiadomo każdy język zmienia się, ewoluuje. Ze względu na to, iż pracują z nami native speakerzy, jesteśmy na bieżąco ze zmianami językowymi.

Nauka holenderskiego może być trudnym procesem. Na szczęście mamy profesjonalnych lektorów kursów online, z których możesz skorzystać, aby z łatwością nauczyć się niderlandzkiego.

Pierwszym krokiem jest ustalenie, jakie są Twoje cele w nauce języka, a następnie znalezienie najlepszego kursu dla Ciebie. Na przykład, jeśli chcesz nauczyć się holenderskiego w celach podróżniczych, przygotujemy tok nauczania tak, aby nauczyć Cię podstawowych zwrotów i słownictwa. Jeśli chcesz używać języka niderlandzkiego w swojej karierze lub po prostu lubisz czytać książki po niderlandzku, zaproponujemy Ci inne rozwiązanie.

Ucz się niderlandzkiego z DB School

Dbschool to szkoła języka niderlandzkiego w Polsce oferująca wysokiej jakości kursy języka niderlandzkiego na wszystkich poziomach. Uczymy języka od kilku lat i pomogliśmy w jego nauce tysiącom uczniów nie tylko z Polski. Nasi nauczyciele to także native speakerzy, a nasze kursy są zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej efektywne, dzięki czemu możesz uczyć się szybko i łatwo.

DBSchool zapewnia lekcje dla każdego – od początkujących po tych, którzy chcą odświeżyć swoje umiejętności za pomocą zaawansowanych materiałów.

Dodatkowo angażując się na naszym profilu @niderlandzkizprzytupem uczestniczysz, już całkiem za darmo, w serii zabaw i wyzwań z językiem niderlandzkim, a także poznasz mnóstwo ciekawostek związanych z tym krajem.

Nauka języka niderlandzkiego

Jesteś zainteresowany nauką języka?

Napisz do nas maila, sms, wiadomość na messenger i zapisz się na lekcję próbną.

Shopping Cart