kontakt@dbschool.pl

Nauka języka niderlandzkiego

Nauka języka niderlandzkiego, kursy języka niderlandzkiego dla polaków mieszkających za granicą, kursy języka niderlandzkiego

Zobacz nas na:

Chcesz być samodzielny za granicą?

Chcesz bez problemu robić zakupy, załatwiać formalności w gminie, banku lub u lekarza?
Chcesz na spokojnie porozmawiać z szefem lub niderlandzkojęzycznymi znajomymi w pracy?
My też tego chcemy! Chcemy, abyś stał się niezależny językowo! 😊
Znajomość niderlandzkiego zmieni Twoje życie na lepsze. Nie wierzysz nam?
Zapisz się na lekcję próbną i pozwól nam się przekonać.
(A przy okazji pobierz nasze darmowego / płatne materiały do nauki i zacznij naukę już dziś!)

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, skontaktuj się z nami czym prędzej.

P.S: Wiesz, że znajomość języka niderlandzkiego przyda się również w Polsce?
Pracownicy biurowi z bardzo dobrą znajomość języka holenderskiego są nieustannie
poszukiwani. Możesz też dołączyć do grona naszych lektorów i dzielić się wiedzą, którą zdobywałeś za granicą. Widzisz? Naprawdę warto! 😊

Nauka języka niderlandzkiego

Nauka nowego języka może być niezwykle satysfakcjonującym doświadczeniem. Język niderlandzki nie jest wyjątkiem – korzyści płynących z jego znajomości jest wiele. Otwórz się na zupełnie nowy świat komunikacji i poszerz swoje prywatne lub zawodowe horyzonty. Poznaj ludzi z Holandii, Belgii, a nawet niektórych części Niemiec.

Niezależnie od tego, w jakich zajęciach chcesz uczestniczyć (lekcje indywidualne / grupowe / spotkania gramatyczne), dostępnych jest wiele zasobów, które pomogą Ci zacząć. Dzięki odpowiednim wskazówkom i ćwiczeniom możesz szybko zyskać pewność co do swoich umiejętności i zacząć swobodnie rozmawiać się w języku obcym.

Niderlandzki należy do grupy języków zachodniogermańskich. Jest blisko spokrewniony z językiem angielskim, fryzyjskim oraz afrikaans. Holendrzy posługują się nim od około 500 r. ne. Holandia przejęła wiele wpływów od swoich sąsiadów, zarówno pod względem geograficznym jak i kulturowym.

Z językiem niderlandzkim spotkasz się nie tylko w Holandii czy trójjęzycznej Belgii. Warto wiedzieć, że jest językiem urzędowym w aż dziesięciu krajach i terytoriach: Surinamie, Indonezji, Arubie, Bonaire, Curaçao, Sabie, Sint Eustatius, Sint Maarten oraz wcześniej wspomnianych Niderlandach i Belgii. Co ciekawe, jego popularność wśród obcokrajowców stale wzrasta; coraz więcej osób uczy się go dodatkowo jako kolejnego języka obcego.

Ucz się niderlandzkiego z DB SCHOOL Centrum języka niderlandzkiego

DB SCHOOL Centrum Języka Niderlandzkiego to szkoła języka niderlandzkiego w Polsce oferująca wysokiej jakości kursy języka niderlandzkiego na wszystkich poziomach. Uczymy języka od kilku lat i pomogliśmy w jego nauce tysiącom uczniów nie tylko z Polski. Nasi nauczyciele to także native speakerzy, a nasze kursy są zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej efektywne, dzięki czemu możesz uczyć się szybko i łatwo.

DB SCHOOL Centrum Języka Niderlandzkiego zapewnia lekcje dla każdego – od początkujących po tych, którzy chcą odświeżyć swoje umiejętności za pomocą zaawansowanych materiałów.

Dodatkowo angażując się na naszym profilu @niderlandzkizprzytupem uczestniczysz, już całkiem za darmo, w serii zabaw i wyzwań z językiem niderlandzkim, a także poznasz mnóstwo ciekawostek związanych z tym krajem.

Shopping Cart