dbschoolnl@gmail.com

Nauka języka angielskiego

do nauki niderlandzkiego

Plakaty

do nauki niderlandzkiego

Zobacz nas na:

Kursy językowe - angielski

Kursy językowe z języka angielskiego są dziś jednym z wiodących kursów językowych. Nie tylko w naszej szkole. Popularność tego języka na świecie powoduje to, iż co raz więcej osób chce się go uczyć.

Nauka języka angielskiego 

Oferujemy kurs języka angielskiego na bardzo wysokim poziomie. Co to oznacza? Otóż to, że podchodzimy do każdego kursanta w sposób indywidualny. Każdy materiał, który jest omawia lektor z kursantem, powstał w wyniku wcześniejszych rozmów. Każdy ma swoje tempo nauki i my to rozumiemy.

Stawiamy na praktykę w nauce języka angielskiego

dzięki naszym zajęciom bez problemu opanujesz język niderlandzki, niemiecki lub angielski i przełamiesz barierę mówienia w obcym języku.

Nauka języka angielskiego

Przygotowujemy ofertę dla Ciebie. Zajrzyj tu za jakiś czas :).

Centrum Języka Angielskiego

to szkoła, która w indywidualny sposób traktuje swoich uczniów. Zajęcia w grupach maksymalnie 3-osobowych zwiększa szanse na lepsze wytłumaczenie zagadnień. Nawet ci, którzy mają problemy z przyswajaniem języków obcych bardzo sobie chwalą naszą formę zajęć.

Języka niderlandzkiego nauczamy już od wielu lat. Szczególnie jesteśmy w kontakcie z polakami mieszkającymi za granicą naszego kraju. Od samego początku uczymy ch typowych zwrotów w języku niderlandzkim, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Robienie zakupów, wizyty u lekarza czy znalezienie pracy. 

Zobacz cennik kursów – umów się na lekcję próbną. Przekonamy Cię 🙂

Kursy językowe

Kursy językowe z języka angielskiego są dziś jednym z wiodących kursów językowych. Nie tylko w naszej szkole. Popularność tego języka na świecie powoduje to, iż co raz więcej osób chce się go uczyć.

Nauka języka angielskiego 

Oferujemy kurs języka angielskiego na bardzo wysokim poziomie. Co to oznacza? Otóż to, że podchodzimy do każdego kursanta w sposób indywidualny. Każdy materiał, który jest omawia lektor z kursantem, powstał w wyniku wcześniejszych rozmów. Każdy ma swoje tempo nauki i my to rozumiemy.

Stawiamy na praktykę w nauce języka angielskiego

dzięki naszym zajęciom bez problemu opanujesz język niderlandzki, niemiecki lub angielski i przełamiesz barierę mówienia w obcym języku.

Nauka języka niderlandzkiego

Jesteś zainteresowany nauką języka?

Napisz do nas maila, sms, wiadomość na messenger i zapisz się na lekcję próbną.

Shopping Cart